5% DISCOUNT PER TUB AND FURNACE IN CASE OF 100% ADVANCE PAYMENT
CHEAP DELIVERY
2000 HRV DISCOUNT IF YOU ORDER TWO TUBS
Під час сезону наші чани виготовляються під замовлення за 10-20 днів в залежності від комплектації, але в весняні та літні місяці вони завжди є в наявності.

Для запуску в роботу необхідний аванс 25-35%, це так само залежить від обраної комплектації. Передоплату можливо зробити на розрахунковий рахунок, або на карту Приватбанку, а решту суми можна сплатити у відділенні транспортної компанії при отриманні чана, або кур'єру в руки, якщо замовлена адресна доставка.

Зверніть увагу, що доставку нашої продукції по всій Україні здійснює ТК «Делівері» з нашого виробництва з міста Старобільськ (Луганська обл.), але так само можливий самовивіз або довантаження.
ABOUT US
We are manufactures of "Mr. Tub" brand tubs for bath houses and bathing over wood fire on fresh air. There are three basic diameters: 185 cm, 200 cm and 230 cm. The material is 3 mm thick stainless steel or 3-4 mm thick ferrous metal sheets. It is possible to arrange external furnace, holding frame keeping from overturning and benches with backrest and wooden bottom.
2015-2021 © OLEG SINITSIN. ALL RIGHTS RESERVED. COPYING OF WEBSITE DATA IS PROHIBITED.
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Ваш комментарий