ПРИ 100% ПРЕДОПЛАТЕ СКИДКА 5% НА ЧАН И ТОПКУ
ДЕШЕВАЯ ДОСТАВКА
СКИДКА 2000 ГРН. ПРИ ЗАКАЗЕ ДВУХ ЧАНОВ
Під час сезону наші чани виготовляються під замовлення за 10-20 днів в залежності від комплектації, але в весняні та літні місяці вони завжди є в наявності.

Для запуску в роботу необхідний аванс 25-35%, це так само залежить від обраної комплектації. Передоплату можливо зробити на розрахунковий рахунок, або на карту Приватбанку, а решту суми можна сплатити у відділенні транспортної компанії при отриманні чана, або кур'єру в руки, якщо замовлена адресна доставка.

Зверніть увагу, що доставку нашої продукції по всій Україні здійснює ТК «Делівері» з нашого виробництва з міста Старобільськ (Луганська обл.), але так само можливий самовивіз або довантаження.
О НАС
Мы производители чанов для бань и купания над костром на свежем воздухе торговой марки «Пан-Чан». Есть три базовых диаметра: 185 см, 200 см и 230 см. Материалом служит нержавейка 3 мм толщиной, либо листовой черный метал 3-4 мм. Возможна комплектация внешней топкой, удерживающим каркасом от опрокидывания и лавками со спинкой и деревянным дном.
2015-2024 © ОЛЕГ СИНИЦЫН. ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ. КОПИРОВАНИЕ МАТЕРИАЛОВ САЙТА ЗАПРЕЩЕНО.