IMPOOLS Ємність для сауни "кругла" світло-голуба 1,5х1,2метра

Impools
IMP-1719
30520,00
грн.

Компанія IMPools пропонує вам, купити купіль для лазні чи сауни в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Києві, та інших великих містах та селищах України.". Вироби (ємності для сауни) зібрані з листів поліпропілену у вигляді невеликого басейну, який встановлюють поблизу сауни або лазні-бочки. Водна процедура в купелі після відвідування парної чи сауни, дарує приємні відчуття і сприятливо впливає на стан здоров'я. Ми пропонуємо вироби різних розмірів та форми: круглі, кутові, квадратні та прямокутні.

Купілі від ТМ IMPools можуть бути виконані в різних кольорах та модифікаціях. Якщо жодна купіль, яку ми виготовляємо серійно, вам не підійде, то ми виготовимо для вас під замовлення по вашому запиту.

Ємності для саун та бань, можуть бути оснащені двома типами сходів - поліпропіленовими та драбиною з нержавійки.

Купелі можуть бути вбудованими в підлогу лазні чи сауни. Їх можна обшити деревом і зробити окремими.

Поліпропіленові басейни та купелі можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на вулиці. Матеріал який використовується для їх виробництва, поліпропілен, стійкий до температурних впливів, не боїться сонячних променів і є екологічно чистим. До гладкої поверхні погано пристає бруд, тому чищення виробів не викликає проблем. Пропоновані нами купелі для лазні з поліпропілену від компанії Імпульс, мають гарантію 7 років та служать до 50 років при правильній установці та експлуатації.

Цікаві факти про використання купелів:

Наші пращури перейняли традицію занурення в охолоджену воду після гарячих процедур - у жителів Сходу. Вони дослідили, що це позитивно впливає на стан здоров'я від контрасту температур, а також поліпшує емоційний стан людини. Вже доведено, що пірнання в купіль, наповнену холодною водою, зміцнює серцево-судинну систему, покращує якість сну, сприяє загальному розслабленню тіла. Як відомо, виготовлення традиційних купелів використовують деревину, а самі вироби нагадують бочки. Наша компанія пропонує купити купелі для лазні та сауни, які виготовлені з поліпропілену - матеріалу, що не вимагає особливого догляду на відміну від деревини. На відміну від полімерних, традиційні вироби розсихаються і стають непридатними, якщо ви не будете постійно стежити за їх станом. IMPOOLS Ємність для сауни "кругла" світло-голуба 1,5х1,2 метра

Ємність для сауни "кругла" світло-голуба відрізняється від своєю формою та є середньою за розмірами в лінійці круглих купелей. Її обсягів вистачає для повноцінного занурення після сауни. Вітчизняний виробник - компанія IMPOOLS - використовує для виготовлення даної моделі якісний поліпропілен. Він легко витримує перепади температури, не боїться ультрафіолету та міцний. тому при правильному встановленні та експлуатації може слугувати до 50 років.

Для купелі важливе підтримання гігієни, в цьому поліпропілену нема рівних - він гладенький, бруд просто не має шансів залишитися на такій поверхні!

Ви можете обрати спосіб монтажу своєї ємності - вбудувати її в підлогу або встановити окремо, оздобивши каменем, деревом або іншим матеріалом. Компанія IMPOOLS може надати консультацію в тому числі і з цього питання.

Якщо замовник бажає, можемо виконати сходинки всередині купелі або додати до комплекту драбину з металу.

Виробник: Impools

Модель: IMP-1719

Технічні характеристики, IMPOOLS ємність для сауни "кругла" світло-голуба:

 • Виробництво - Україна
 • Купель виготовлена з поліпропілену
 • Стійка до змін температури зима/літо
 • Монтаж - вбудовування в підлогу або окреме встановлення
● Розміри: діаметр 150 см, висота 120 см
 • Форма - кругла
 • Колір - голубий (або на вибір)
 • Витримує UW випромінювання
 • Доставка і оплата

Зателефонуйте менеджерам IMPOOLS для замовлення купелі та консультації з питань встановлення та оздоблювальних робіт. Можлива доставка у всі міста України.

Переваги, IMPOOLS ємність для сауни "кругла" світло-голуба:

 • Привабливий зовнішній вигляд
 • Кругла форма
 • Легке підтримання гігієни
 • Безпека для людей та оточуючого середовища
 • Варіанти встановлення та використання
 • Гарантія 7 років.

Компанія IMPOOLS купелі для сауни купити в Україні пропонує ємності для сауни та лазні власного виробництва за демократичною ціною. Щоб замовити ємність для сауни "кругла" світло-голуба достатньо зателефонувати нашим консультантам, і відвідування сауни принесе ще більше користі вашому здоров'ю

Купуйте у нас, та будьте здорові!

Click to order
Total: 
Payment method
Made on
Tilda