IMPOOLS Ємність для сауни "прямокутна" світло-голуба 2,0х1,5х1,5 метра

Impools
IMP-3000
32700,00
грн.

Компанія IMPools пропонує вам, купити купіль для лазні чи сауни в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Києві, та інших великих містах та селищах України.". Вироби (ємності для сауни) зібрані з листів поліпропілену у вигляді невеликого басейну, який встановлюють поблизу сауни або лазні-бочки. Водна процедура в купелі після відвідування парної чи сауни, дарує приємні відчуття і сприятливо впливає на стан здоров'я. Ми пропонуємо вироби різних розмірів та форми: круглі, кутові, квадратні та прямокутні.

Купілі від ТМ IMPools можуть бути виконані в різних кольорах та модифікаціях. Якщо жодна купіль, яку ми виготовляємо серійно, вам не підійде, то ми виготовимо для вас під замовлення по вашому запиту.

Ємності для саун та бань, можуть бути оснащені двома типами сходів - поліпропіленовими та драбиною з нержавійки.

Купелі можуть бути вбудованими в підлогу лазні чи сауни. Їх можна обшити деревом і зробити окремими.

Поліпропіленові басейни та купелі можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на вулиці. Матеріал який використовується для їх виробництва, поліпропілен, стійкий до температурних впливів, не боїться сонячних променів і є екологічно чистим. До гладкої поверхні погано пристає бруд, тому чищення виробів не викликає проблем. Пропоновані нами купелі для лазні з поліпропілену від компанії Імпульс, мають гарантію 7 років та служать до 50 років при правильній установці та експлуатації.

Цікаві факти про використання купелів:

Наші пращури перейняли традицію занурення в охолоджену воду після гарячих процедур - у жителів Сходу. Вони дослідили, що це позитивно впливає на стан здоров'я від контрасту температур, а також поліпшує емоційний стан людини. Вже доведено, що пірнання в купіль, наповнену холодною водою, зміцнює серцево-судинну систему, покращує якість сну, сприяє загальному розслабленню тіла. Як відомо, виготовлення традиційних купелів використовують деревину, а самі вироби нагадують бочки. Наша компанія пропонує купити купелі для лазні та сауни, які виготовлені з поліпропілену - матеріалу, що не вимагає особливого догляду на відміну від деревини. На відміну від полімерних, традиційні вироби розсихаються і стають непридатними, якщо ви не будете постійно стежити за їх станом. IMPOOLS є мність для сауни "прямокутна" світло-голуба 2,0х1,5х1,5 метра

Після відвідування сауни немає нічого кращого, ніж зануритися в прохолодну воду. Для цього ідеально підійде ємність для сауни "прямокутна" світло-голуба. Цей міні-басейн завдяки своїм розмірам може використовуватися для родини або компанії друзів. Прямокутна форма та блакитна кольорова гама надають даній моделі класичного вигляду. Компанія IMPOOLS виготовляє купелі з поліпропілену - це найкращий матеріал для таких ємностей, адже він екологічний, забезпечує гігієну використання та дає широкі можливості для встановлення. Дану модель рекомендується вбудувати в підлогу, але за бажанням замовника може бути наземне встановлення з різноманітними варіантами оздоблення. Властивості матеріалу дозволяють використовувати купель в закритому просторі та поза приміщенням.

Виробник: Impools

Модель: IMP-3000

Технічні характеристики, IMPOOLS ємність для сауни "прямокутна" світло-голуба:

 • Виробництво - Україна
 • Виготовлено зі спаяних листів поліпропілену
 • Стійка до коливання температури середовища
 • Варіанти встановлення - вбудовування, наземне
● Розміри: довжина 200 см, ширина 150 см, висота 150 см
 • Форма -прямокутник
 • Колір - голубий
 • Стійка до UW
 • Доставка і оплата

Телефонуйте менеджерам компанії IMPOOLS для уточнення інформації та консультацій. За замовленням - доставка по Україні.

Переваги, IMPOOLS ємність для сауни "прямокутна" світло-голуба:

 • Максимальний розмір в лінійці ємностей
 • Можливість вибору кольору та параметрів
 • Легке чищення
 • Екологічність
 • За бажанням замовника можливий монтаж сходинок
 • Можлива докомплектація драбиною з нержавійки
 • Гарантія 7 років.

Компанія IMPOOLS купелі для сауни купити в Україні пропонує ємності для сауни та лазні власного виробництва за демократичною ціною. Купуйте ємність для сауни "прямокутна" світло-голуба IMPOOLS та оцінність якість українського продукту.

Купуйте у нас, та будьте здорові!

Click to order
Total: 
Payment method
Made on
Tilda