IMPOOLS Ємність для сауни "трикутна" світло-голуба 1,5х1,5х1,2 м, R1,5 м

Impools
IMP-1718
20492,00
грн.

Компанія IMPools пропонує вам, купити купіль для лазні чи сауни в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Києві, та інших великих містах та селищах України.". Вироби (ємності для сауни) зібрані з листів поліпропілену у вигляді невеликого басейну, який встановлюють поблизу сауни або лазні-бочки. Водна процедура в купелі після відвідування парної чи сауни, дарує приємні відчуття і сприятливо впливає на стан здоров'я. Ми пропонуємо вироби різних розмірів та форми: круглі, кутові, квадратні та прямокутні.

Купілі від ТМ IMPools можуть бути виконані в різних кольорах та модифікаціях. Якщо жодна купіль, яку ми виготовляємо серійно, вам не підійде, то ми виготовимо для вас під замовлення по вашому запиту.

Ємності для саун та бань, можуть бути оснащені двома типами сходів - поліпропіленовими та драбиною з нержавійки.

Купелі можуть бути вбудованими в підлогу лазні чи сауни. Їх можна обшити деревом і зробити окремими.

Поліпропіленові басейни та купелі можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на вулиці. Матеріал який використовується для їх виробництва, поліпропілен, стійкий до температурних впливів, не боїться сонячних променів і є екологічно чистим. До гладкої поверхні погано пристає бруд, тому чищення виробів не викликає проблем. Пропоновані нами купелі для лазні з поліпропілену від компанії Імпульс, мають гарантію 7 років та служать до 50 років при правильній установці та експлуатації.

Цікаві факти про використання купелів:

Наші пращури перейняли традицію занурення в охолоджену воду після гарячих процедур - у жителів Сходу. Вони дослідили, що це позитивно впливає на стан здоров'я від контрасту температур, а також поліпшує емоційний стан людини. Вже доведено, що пірнання в купіль, наповнену холодною водою, зміцнює серцево-судинну систему, покращує якість сну, сприяє загальному розслабленню тіла. Як відомо, виготовлення традиційних купелів використовують деревину, а самі вироби нагадують бочки. Наша компанія пропонує купити купелі для лазні та сауни, які виготовлені з поліпропілену - матеріалу, що не вимагає особливого догляду на відміну від деревини. На відміну від полімерних, традиційні вироби розсихаються і стають непридатними, якщо ви не будете постійно стежити за їх станом. IMPOOLS Ємність для сауни "триугольна" світло-голуба 1,5х1,5х1,5х1,2 метра

Компактна модель з лінійки купелей для сауни від вітчизняної компанії IMPOOLS - це оптимальне поєднання ціни та якості. Ємність для сауни "триугольна" світло-голуба не потребує багато місця для встановлення. Це може бути і на вулиці, і в приміщенні. Завдяки матеріалу - поліпропіленовим листам, спаяним між собою - така ємність витримає перепади температури, сонячне проміння та механічні впливи. Вона буде слугувати вам до 50 років! Класичний для басейнів блакитний колір робить купель естетично привабливою.

Для водних процедур особливо важлива гігієна - поліпропілен гладкий, що не дає бактеріям прикріпитися до поверхні. Його легко чистити, не докладаючи зусиль.

Ємність для сауни "триугольна" світло-голуба може бути вбудованою, але можливе встановлення над поверхнею підлоги. За замовленням її можна укомплектувати драбиною або вбудованими сходинками.

Можливо виготовлення за вашими розмірами та дизайном.

Виробник: Impools

Модель: IMP-1718

Технічні характеристики, IMPOOLS Ємність для сауни "триугольна" світло-голуба:

 • Виробництво - Україна
 • Матеріал - поліпропіленові листи
 • Витримує перепади температур
 • Встановлення - вмонтовані в підлогу та наземні
● Розміри: довжина 150 см, ширина 100 см, висота 120 см
 • Форма - кутова
 • Колір - голубий
 • Стійкість до UW-променів
 • Доставка і оплата

Консультанти компанії IMPOOLS готові запропонувати вам варіанти монтажу та оздоблення купелі. Замовляйте доставку - доставимо у будь-яке місто України.

Переваги, IMPOOLS ємність для сауни "триугольна" світло-голуба:

 • Економить місце
 • Легко підтримувати гігієну
 • Легкість встановлення
 • Універсальність використання
 • Можливе виготовлення за власними параметрами
 • Гарантія 7 років.

Компанія IMPOOLS купелі для сауни купити в Україні пропонує ємності для сауни та лазні власного виробництва за демократичною ціною. Компанія IMPOOLS подбає про ваш відпочинок, вам залишилось лише замовити є мність для сауни "триугольна" світло-голуба.

Купуйте у нас, та будьте здорові!

Click to order
Total: 
Payment method
Made on
Tilda