IMPOOLS Ємність для сауни "овальна" світло-голуба 2х1,2х1,2 метра

Impools
IMP-2067
30520,00
грн.

Компанія IMPools пропонує вам, купити купіль для лазні чи сауни в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Києві, та інших великих містах та селищах України.". Вироби (ємності для сауни) зібрані з листів поліпропілену у вигляді невеликого басейну, який встановлюють поблизу сауни або лазні-бочки. Водна процедура в купелі після відвідування парної чи сауни, дарує приємні відчуття і сприятливо впливає на стан здоров'я. Ми пропонуємо вироби різних розмірів та форми: круглі, кутові, квадратні та прямокутні.

Купілі від ТМ IMPools можуть бути виконані в різних кольорах та модифікаціях. Якщо жодна купіль, яку ми виготовляємо серійно, вам не підійде, то ми виготовимо для вас під замовлення по вашому запиту.

Ємності для саун та бань, можуть бути оснащені двома типами сходів - поліпропіленовими та драбиною з нержавійки.

Купелі можуть бути вбудованими в підлогу лазні чи сауни. Їх можна обшити деревом і зробити окремими.

Поліпропіленові басейни та купелі можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на вулиці. Матеріал який використовується для їх виробництва, поліпропілен, стійкий до температурних впливів, не боїться сонячних променів і є екологічно чистим. До гладкої поверхні погано пристає бруд, тому чищення виробів не викликає проблем. Пропоновані нами купелі для лазні з поліпропілену від компанії Імпульс, мають гарантію 7 років та служать до 50 років при правильній установці та експлуатації.

Цікаві факти про використання купелів:

Наші пращури перейняли традицію занурення в охолоджену воду після гарячих процедур - у жителів Сходу. Вони дослідили, що це позитивно впливає на стан здоров'я від контрасту температур, а також поліпшує емоційний стан людини. Вже доведено, що пірнання в купіль, наповнену холодною водою, зміцнює серцево-судинну систему, покращує якість сну, сприяє загальному розслабленню тіла. Як відомо, виготовлення традиційних купелів використовують деревину, а самі вироби нагадують бочки. Наша компанія пропонує купити купелі для лазні та сауни, які виготовлені з поліпропілену - матеріалу, що не вимагає особливого догляду на відміну від деревини. На відміну від полімерних, традиційні вироби розсихаються і стають непридатними, якщо ви не будете постійно стежити за їх станом. IMPOOLS Ємність для сауни "овальна" світло-голуба 2х1,2х1,2 метра

Обираючи купель для своєї сауни, зверніть увагу на ємність для сауни "овальна" світло-голуба. Їі овальна форма та збільшені розміри дають можливість повноцінно зануритись після лазні навіть високому чоловікові. Компанія IMPOOLS для своєї продукції використовує якісний поліпропілен, який відкриває широкі можливості при виборі місця та способу монтажу ємності. Наприклад, завдяки стійкості до перепадів температури таку модель можна встановити не тільки в приміщенні, але й на відкритому повітрі. Способ встановлення можна вибрати на свій смак: це може бути заглиблення у підлогу, а може бути наземний монтаж з декоруванням каменем або деревом. Спеціалісти компанії IMPOOLS подбають про грамотне встановлення, що дасть можливість користуватися купеллю до 50 років.

Поверхня поліпропіленових купелей гладка, що забезпечує приємні відчуття при дотику та легкість при очищенні.

Ємність для сауни "овальна" світло-голуба може бути оздобити поліпропіленовими сходинками або металевою драбиною.

Виробник: Impools

Модель: IMP-2067

Технічні характеристики, IMPOOLS ємність для сауни "овальна" світло-голуба:

 • Виробник - Україна
 • Матеріал - поліпропілен
 • Витримує перепади температури
 • Монтаж - наземний або заглиблений
● Розміри: довжина 200 см, ширина 120 см, висота 120 см
 • Форма - овал
 • Колір - голубий
 • Зберігає властивості при UW опромінюванні
 • Доставка і оплата

Менеджери компанії IMPOOLS проконсультують вас з усіх питань, пов’язаних з ємностями - від вибору моделі до оздоблення. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України.

Переваги, IMPOOLS ємність для сауни "овальна" світло-голуба:

 • Збільшений розмір
 • Практична овальна форма
 • Легкий догляд
 • Можливість обрати вид розміщення та монтажу
 • Гарантія 7 років.

Компанія IMPOOLS купелі для сауни купити в Україні пропонує ємності для сауни та лазні власного виробництва за демократичною ціною. Додайте своїй сауні комфорту, замовивши ємність для сауни "овальн у" світло-голуб у від українського виробника.

Купуйте у нас, та будьте здорові!

Click to order
Total: 
Payment method
Made on
Tilda